Mycie i czyszczenie kostki brukowej


Mycie kostki brukowej Warszawa

Naszą ofertę rozszerzyliśmy również o usługę mycia kostki brukowej.

Kostka brukowa jest najczęściej wybieranym materiałem do utwardzenia, podwórek, chodników parkingów i innych.

Wykorzystując najbardziej sprawdzoną i skuteczną metodę czyszczenia kostki brukowej, metodę hydrodynamiczną, możemy zagwarantować usunięcie zdecydowanej większości zabrudzeń.

  • Należy podkreślić, że mycie kostki brukowej odbywa się w sposób bezpieczny dla roślinności otaczającej czyszczone powierzchnie.

Bardzo częstym zjawiskiem są rdzawe plamy powstałe na kostce od wody, która zawiera dużą ilość żelaza, takie plamy powstają zazwyczaj tuż przy dyszach od podlewania ogrodowego. Dzięki metodzie hydrodynamicznej, wykorzystując przy tym profesjonalne maszyny wysokociśnieniowe, efekt końcowy jest zadowalający.

Na kostce  brukowej, użytkowanej przez wiele lat pojawia się też w szczelinach mech i porosty. Bazując na doświadczeniu w usuwaniu takich zabrudzeń, gwarantujemy super efekt końcowy. Czasem nasi klienci pytają o usuwanie zabrudzeń powstałych na skutek rozlanego oleju samochodowego. W tym przypadku zasadniczą kwestią jest jak długo dana plama pozostała na kostce brukowej, jeżeli na tyle długo, ze wdarła się w strukturę kostki, to takich plam nie da się usunąć w 100%. Natomiast dokładamy wszelkich starań, aby je usunąć. W większości przypadków plamy z oleju usuwane są całkowicie, a w ciężkich przypadkach widoczna jest ich znaczna redukcja.

Na czym właściwie polega metoda hydrodynamiczna mycia kostki brukowej?

Otóż, mycie odbywa się przy wykorzystaniu najnowocześniejszych, profesjonalnych maszyn wysokociśnieniowych.

Do takiej maszyny podłączona jest specjalna dysza, do której mocowane są okrągłe końcówki o twardości odpowiednio dopasowanej do zabrudzenia. Maszyna przy wysokich obrotach oraz przy użyciu ciepłej wody, skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Warto po każdym myciu zaimpregnować kostkę, zdecydowanie spowalnia to proces ponownego zabrudzenia.

Tak jak inne nasze usługi, prace z zakresu mycia kostki brukowej wykonujemy na terenie: Warszawa, Legionowo, Marki i inne okoliczne miejscowości.

Pobierz cennik w .pdf

Pokaż cennik

Nasze prace